Aktuális állásajánlataink

Az OMT Zrt. területi képviselő, értékesítő kollegákat keres

Hajdú-Bihar – Szabolcs-Szatmár-Bereg,
Borsod-Abaúj-Zemplén – Jász-Nagykun-Szolnok,
Tolna – Baranya,
Veszprém – Győr-Moson-Sopron megye területekre

Feladatok

Cégünk által kitűzött értékesítési célok elérése

Állattenyésztésben használatos eszközök, hobbiállat felszerelés értékesítése

Új kapcsolatok kiépítése, forgalmazói hálózatunk fejlesztése

Meglévő partnereinkkel való kapcsolattartás
Üzletek látogatása

Elvárások

Több éves értékesítésben szerzett tapasztalat

Kereskedelmi vagy agrár végzettség

Kiváló kommunikációs képesség

Önálló munkavégzés

Saját gépjármű

Erkölcsi bizonyítvány

Amit kínálunk

Versenyképes jövedelem

Hosszú távú munkahely és vállalati háttér

Vállalati telefon

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, várjuk fizetési igényével és referenciák megjelölésével ellátott, fényképes önéletrajzát az alábbi elérhetőségen:

karrier@omtrt.hu

Az OMT Zrt szarvasmarha tenyésztő kollegát keres

Pest megye területre

Feladatok

Szervezi a cég szakmai munkáját

Kapcsolattartás a vevőkkel

Figyelemmel követi a tenyésztés nemzetközi trendjeit

Kapcsolattartás szakmai szervezetekkel

Export-import bonyolítása

Elvárások

Szarvasmarha és/vagy sertéstenyésztésben jártasság

Állattenyésztő agrármérnök vagy állatorvos végzettség

Legyen szakmailag felkészült és elhivatott

Min. három éves telepi gyakorlat

Szakmai angol nyelv középfokú/tárgyalóképes ismerete

Számítógép valamint az Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete

"B" kategóriás jogosítvány

Hatósági erkölcsi bizonyítvány

Versenyképes teljesítményarányos fizetés